Łask

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Łask

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Policjanci z Łasku podsumowali rok 2016

Redakcja, 14.02.2017, 17:09

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W poniedziałek, 13 lutego 2017 roku o godzinie 13:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku odbyła się odprawa służbowa, na której podsumowano efekty pracy komendy w roku 2016. W spotkaniu oprócz kierownictwa łaskiej policji uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzki Policji w Łodzi mł. insp. Tomasz Olczyk oraz przedstawiciele władz miasta i władz samorządowych, wymiaru sprawiedliwości oraz innych służb mundurowych, którzy na co dzień współpracują z Policją.

W odprawie uczestniczyli zaproszeni goście: Starosta Powiatu Łaskiego Teresa Wesołowska, Wicestarosta Powiatu Łaskiego Marek Krawczyk, Burmistrz gminy Łask, wójtowie gmin z powiatu, Prokurator Rejonowy w Łasku oraz przedstawiciele służb mundurowych i instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Łasku, kadra kierownicza oraz pracownicy i policjanci komendy. Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Łasku mł. insp. Piotr Bielewski, który przywitał obecnych na sali gości, a następnie przedstawił strukturę zatrudnienia w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku i omówił wyniki oraz efekty pracy pionu kryminalnego osiągnięte w 2016 roku. W dalszej kolejności I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łasku podinsp. Robert Krawczyk zaprezentował wyniki oraz poziom realizacji założeń na rzecz poprawy bezpieczeństwa pionu prewencji i ruchu drogowego. Podczas spotkania poruszane były wszystkie aspekty pracy łaskiej policji, do których wizytujący naszą jednostkę I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi mł. insp. Tomasz Olczyk odniósł się pozytywnie. Komendant przedstawił również statystykę województwa i priorytety założeń Policji na rok obecny, nawiązał także do programu modernizacji Policji.

Głos zabrali również zaproszeni goście, którzy złożyli policjantom z Łasku gratulacje z tytułu osiągniętych w roku minionym wyników. Nawiązywali do wzorowej dotychczasowej współpracy samorządów z kierownictwem komendy oraz policjantami. Słowa uznania i podziękowań za pracę policjantów padły z ust Starosty Powiatu Łaskiego, Burmistrza oraz Pana Prokuratora. Odprawę podsumował Komendant Powiatowy Policji w Łasku, który podziękował za dobrą służbę wszystkim policjantkom, policjantom i pracownikom naszej jednostki oraz podkreślił dobrą współpracę na linii samorządów, prokuratury i jednostki straży pożarnej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Lask24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Lask24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Lask24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Lask24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia, dzwoń!

tel. 500 34 44 34

poczta@lask24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 MK-Media
zamknij
okanuluj