Łask

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Reklama

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę

Uroczyste otwarcie kawiarni w centrum Kolumny

Materiał sponsorowany

W najbliższy poniedziałek - 17 kwietnia - będzie miało miejsce otwarcie Kawiarni "Jagódka" w Kolumnie przy ulicy Piotrkowskiej 26. To miejsce wyjątkowe z kilku względów. Przede wszystkim wiernie nawiązuje do historii miejscowości i kawiarni o tej samej nazwie, która funkcjonowała w Kolumnie na przełomie lat 60. i 70. u zbiegu ulic Armii Ludowej i Piotrkowskiej

Poza tym na ścianach nowego lokalu zwisną zdjęcia ukazujące to, jak Kolumna zmieniała się przestrzeni lat, co będzie stanowiło jednocześnie walor estetyczny, edukacyjny, jak i sentymentalny. Kawiarnia "Jagódka" będzie teraz pełnić rolę czołowego miejsca licznych spotkań okolicznych mieszkańców - aranżacja, muzyka a przede wszystkim menu - z pewnością trafią w gusta Kolumian w każdym wieku. Odtąd dzięki usytuowaniu kawiarni w sąsiedztwie Dworca PKP wszyscy oczekujący na pociąg mieszkańcy będą mieli się gdzie podziać i napić pysznej, aromatycznej kawy. Na zainteresowanych poza smacznym jedzeniem czekać będą liczne eventy i koncerty na żywo. Pierwszy już w dniu otwarcia, połączony z degustacją słodkości i animacjami dla dzieci. To pierwsze takie miejsce w okolicy.


Serdecznie wszystkich zapraszamy na uroczyste otwarcie Kawiarni "Jagódka" - miejsca z tradycjami i niepowtarzalnym klimatem.


Do zobaczenia 17 kwietnia w Lany Poniedziałek o godz. 15.00 na ul. Piotrkowskiej 26 w Kolumnie. Nie może Państwa zabraknąć.

Fot. Mat. Pras.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Lask24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Lask24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Lask24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Lask24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia, dzwoń!

tel. 500 34 44 34

poczta@lask24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 MK-Media
zamknij
okanuluj