Łask

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Łask

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Policjanci uczcili pamięć Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Redakcja, 16.04.2017, 21:41

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

13 kwietnia 2017 roku o godzinie 13.00 na łaskim cmentarzu odbyły się uroczystości upamiętniające 77. rocznicę Zbrodni Katyńskiej. W uroczystościach wziął udział I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łasku podinsp. Robert Krawczyk. Mundurowi oddali hołd poległym oraz złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą te wydarzenia.

W czwartek podinspektor Robert Krawczyk - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Łasku uczestniczył w uroczystości upamiętniającej 77. rocznicę Zbrodni Katyńskiej. Reprezentujący łaską policję uczcił pamięć ofiar i złożył kwiaty pod tablicą upamiętniającą Ofiary Zbrodni Katyńskiej. W uroczystościach uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, duchowieństwo, mundurowi, parlamentarzyści oraz przedstawiciele innych instytucji oraz szkół z terenu powiatu. Po uroczystości I Zastępca złożył hołd poległym funkcjonariuszom Policji Państwowej zapalając symbolicznie znicze przy "Dębach Pamięci", które znajdują się na terenie ZSP Nr 2 w Łasku przy ulicy Warszawskiej.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Lask24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Lask24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Lask24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Lask24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia, dzwoń!

tel. 500 34 44 34

poczta@lask24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 MK-Media
zamknij
okanuluj