Łask

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Łask

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Szczęśliwy finał poszukiwań

Redakcja, 16.04.2017, 21:44

Policjanci z Łasku uratowali życie mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. Informację otrzymali od znajomej, która zaniepokojona otrzymaną wiadomością SMS zwróciła się o pomoc do funkcjonariuszy. Natychmiastowe działania mundurowych z doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu 34-latka i zapobiegnięcia tragedii.

W czwartek, 13 kwietnia 2017 r. po godzinie 18.00 do komendy w Łasku zgłosiła się zaniepokojona kobieta informując, że jej znajomy wyszedł z domu, nie mówiąc gdzie idzie. Po czasie otrzymała od niego niepokojącą wiadomość SMS, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Gdy tylko mundurowi ustalili rysopis zaginionego od razu rozpoczęli poszukiwania. Do akcji zostali skierowani wszyscy policjanci. Funkcjonariusze zaczęli przeszukiwać miejsca, w których mógł znajdować się mieszkaniec Łasku. Kilkugodzinne poszukiwania zakończyły się dnalezieniem desperata w okolicznym lesie. 34-latek przyznał, że chciał skończyć ze swoim życiem przez problemy rodzinne i na pewno zrobiłby to, gdyby nie znaleźli go policjanci. Mężczyzna trafił na obserwację do szpitala.

Fot. Redakcja Lask24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Lask24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Lask24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Lask24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Lask24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia, dzwoń!

tel. 500 34 44 34

poczta@lask24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 MK-Media
zamknij
okanuluj