Łask

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Łask

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

Zatrzymany sprawca kradzieży paliwa

Redakcja, 03.05.2017, 13:47

30 - letni mieszkaniec powiatu łaskiego usłyszał zarzuty kradzieży benzyny i oleju napędowego ze stacji paliw w Szadku. Dodatkowo odpowie za kierowanie samochodem pomimo orzeczonego sądowego zakazu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Do zdarzenia doszło 15 kwietnia 2017 roku. Wówczas na stacji paliw w Szadku nieznany mężczyzna zatankował do swojego citroena na zagranicznych numerach oraz plastikowych pojemników olej napędowy i benzynę o łącznej wartości ponad 700 zł., za które nie zapłacił i odjechał. Policjanci po uzyskaniu informacji o tym przestępstwie zabezpieczyli między innymi nagranie z monitoringu, na którym zarejestrowany został moment kradzieży. Szadkowscy mundurowi potrzebowali zaledwie kilku dni do wytypowania sprawcy. 26 kwietnia, na podstawie ich ustaleń, został zatrzymany kompletnie zaskoczony 30-letni mieszkaniec powiatu łaskiego. Podczas przesłuchania przyznał się do kradzieży paliwa. Wyjaśnił, że przed dokonaniem przestępstwa zamontował do swojego samochodu podrobione tablice rejestracyjne o zagranicznych wyróżnikach. Policjanci ustalili również, że trzydziestolatek przyjeżdżając na stację paliw kierował citroenem pomimo orzeczonego sądownie zakazu. Teraz odpowie za kradzież oraz złamanie sądowego zakazu. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Fot. Redakcja Lask24.pl

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Lask24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Lask24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Lask24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Lask24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia, dzwoń!

tel. 500 34 44 34

poczta@lask24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 MK-Media
zamknij
okanuluj