Łask

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Łask

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć fotogalerię

Z wizytą w przedszkolu

Redakcja, 07.02.2017, 14:28

Do artykułu dołączona jest fotogaleria

W poniedziałek, 6 lutego 2017 roku policjanci z Łasku odwiedzili najmłodszych z Niepublicznego Przedszkola "Dzieciak Plus" w Łasku. Oprócz krótkiej pogadanki o bezpiecznych zachowaniach na drodze i w domu, dzieci obejrzały bajkę edukacyjną o tym, jak być bezpiecznym.

Z inicjatywy policjantki zajmującej się zagadnieniami profilaktyki społecznej oraz dzielnicowych zorganizowano krótką pogadankę dla dzieci. Przedszkolaki z uwagą wysłuchały informacji przekazanych przez mundurowych oraz z zaciekawieniem obajrzały bajkę o bezpieczeństwie.

Jak się okazało, taka nauka przez zabawę pozwala najszybciej przyswoić wiedzę, już najmłodsi podopieczni znają numer alarmowy i wiedzą jak bezpiecznie przejść przez drogę. Na koniec, w nagrodę dzieci otrzymały od policjantów kolorowanki.

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Lask24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Lask24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Lask24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Lask24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia, dzwoń!

tel. 500 34 44 34

poczta@lask24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 MK-Media
zamknij
okanuluj