Łask

szukaj w serwisie
zaloguj Przypomnij dane

Wiadomości / Łask

Ustaw mniejszą czcionkę
Ustaw standardową czcionkę
Ustaw większą czcionkę
Kliknij, aby zobaczyć powiększenie

XII Wojewódzki Bieg Pamięci już 23 kwietnia!

Redakcja, 08.02.2017, 21:07

2 lutego br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łasku odbyło się spotkanie w sprawie organizacji XII Wojewódzkiego Biegu Pamięci Jana Pawła II.

W trakcie spotkania zorganizowanego i poprowadzonego przez Starostę Łaskiego Teresę Wesołowską ustalono m.in. datę biegu oraz wszelkie kwestie organizacyjne związane z bezpieczeństwem i kosztami przedsięwzięcia. XII Bieg Pamięci Jana Pawła II odbędzie się 23 kwietnia br.

- Wyciągając wnioski z poprzednich edycji w tym roku planujemy wprowadzić kilka nowości. Bieg w kategorii OPEN zostanie wydłużony do 5 km. Będzie elektroniczny pomiar czasu i zapisy on-line. Szykujemy też gratkę dla miłośników marszów nordic walking. Wszystko dzięki nawiązania współpracy z Klubem "Rajsport Active Team" - zapowiada Teresa Wesołowska, Starosta Łaski.

Organizatorzy zapowiedzieli również zmianę lokalizacji startu i mety, a co za tym idzie również modyfikację tras.

- Odpowiadając na sugestię mieszkańców i współorganizatorów biegu, zdecydowaliśmy się zlokalizować w tym roku start i metę na Placu 11 Listopada. W związku z powyższym zmienią się trasy - zapowiada Małgorzata Mysur, Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Promocji i Ochrony Środowiska.

Szczegółowy opis tras i regulamin zawodów zostanie opublikowany w momencie uruchomienia zapisów. Według zapowiedzi organizatorów, będzie to data w okolicach połowy lutego.

W spotkaniu uczestniczyli reprezentanci poszczególnych samorządów gminnych oraz przedstawiciele policji, straży pożarnej, służb medycznych, ZHP, 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Łasku i pracownicy Starostwa Powiatowego w Łasku.

Fot. Redakcja Lask24.pl

Najnowsze ogłoszenia

Komentarze (0)

  • Dodaj komentarz jako pierwszy!
~ Użytkownik niezarejestrowany [zarejestruj się w 30 sekund]
Wszystkie komentarze umieszczone pod informacjami prasowymi w portalu Lask24.pl nie są moderowane w czasie rzeczywistym, nie są więc weryfikowane przed ich automatyczną publikacją. Wpisy łamiące prawo należy zgłaszać bezpośrednio do Wydawcy portalu.
Dodając komentarz na niniejszej stronie internetowej, autor tego komentarza oświadcza, że rozumie i świadomie akceptuje bezwarunkowe prawo Wydawcy portalu Lask24.pl do usunięcia lub modyfikacji wpisanego komentarza oraz brak gwarancji zapewnienia ciągłości publikacji wpisanego komentarza, jako korespondencji niezamówionej przez Wydawcę portalu Lask24.pl. Autor tego komentarza oświadcza również, że rozumie i akceptuje Regulamin portalu Lask24.pl.
dodaj komentarz

Jesteś świadkiem jakiegoś zdarzenia?

Coś ciekawego dzieje się w Twojej miejscowości?

Masz zdjęcie, które będzie
wydarzeniem dnia?

Bulwersuje Cię zachowanie innych?

Pisz, przysyłaj zdjęcia, dzwoń!

tel. 500 34 44 34

poczta@lask24.pl

Gwarantujemy pełną anonimowość!
W nauce istnieje tylko fizyka, reszta to zbieranie znaczków.
© 2011-2017 MK-Media
zamknij
okanuluj